Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Від вчинення правопорушення до благоустрою рідного селища.
 
18-03-2010, 21:18  СуспільствоВід вчинення правопорушення до благоустрою рідного селища.
 
Від вчинення правопорушення до благоустрою рідного селища.


'Від


Надання переваг видам покарань, альтернативним позбавленню волі не тільки сприяє процесу виправлення та соціальної адаптації, а й державницько - патріотичному вихованню громадян, які вчинили злочини та адміністративні правопорушення.

Покарання , не пов’язані з позбавленням волі, одним з яких є громадські роботи, дають можливість порушнику довести своє виправлення з користю для суспільства.

Призначення покарання та накладання адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт судами останнім часом супроводжується більш свідомим ставленням громадян до даного виду покарання.

Органом, який виконує покарання у виді громадських робіт, - є кримінально-виконавча інспекція - невід"ємна складова кримінально- виконавчої служби, яка здійснює свою діяльність на території кожного району держави та активно використовує потенціал державних та громадських організацій, які беруть участь у процесі виправлення і ресоціалізації засуджених до альтернативних видів покарань.

Одним із таких підрозділів являється кримінально-виконавча інспекція Черняхівського району Коростишівського міжрайонного відділу, по обліках якої впродовж 2009 року та на кінець першого кварталу 2010 року пройшло 235 осіб, на яких було накладено адміністративне стягнення - громадські роботи, яке кожний з них відбував на території власного селища. Хочеться відмітити, що 98% адміністративних правопорушень було здійснено даними громадянами саме за керування транспортними засобами у нетверезому стані. Усвідомлюючи те, що рівень смертності в наслідок дорожньо-транспортних пригод в нашій країні залишається високим, певна категорія громадян з халатністю ставиться до цієї проблеми, не задумуючись про те , що наслідки такої безвідповідальної поведінки можуть бути вкрай небезпечними не тільки для них, а й для оточуючих в цілому.

Відбуваючи громадські роботи за місцем свого проживання на виду у своїх "земляків", порушник не тільки приносить користь рідному селищу, але і являється "яскравим" прикладом для тих, хто не задумуючись вживає алкоголь перед тим , як сісти за кермо автомобіля.

Протягом року порушники приймали участь в проведених заходах щодо прибирання території парків, кладовищ, пам’ятників та обелісків загиблим воїнам, адміністративних будівель та ремонтуванні огорож та парканів.

Тож хочеться зайвий раз наголосити на тому , що вчинення правопорушення даного характеру - це не тільки сором перед односельчанами та рідними, це насамперед відповідальність, яка тягне за собою наслідки адміністративного стягнення та його неухильного виконання.


Іван ВОРОНЧУК
заступник начальника
Коростишівського МРВ КВІ

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!