Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі візьмуть на роботу десятки громадських «охоронців чистоти»
 
23-03-2011, 17:20  Новости Житомира

У Житомирі візьмуть на роботу десятки громадських «охоронців чистоти»

 
Влада Житомира ініціює збільшення кількості інспекторів з благоустрою міста - як штатних, так і позаштатних.

У Житомирі візьмуть на роботу десятки громадських «охоронців чистоти»За інформацією заступника начальника комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Тетяни Степаницької, в місті працює близько 10 інспекторів з благоустрою, що вкрай мало для такого міста, як Житомир.

«Ми працюємо над таким елементом, як розширення повноважень та кількості інспекторів з благоустрою території, - сказав заступник мера Житомира Микола Боровець. - Також буде задіяний інститут громадських інспекторів з благоустрою, які будуть виконувати функції, які сьогодні виконують працівники жеків та житлово-комунального сектора в складанні протоколів та інспектування елементів благоустрою. Ми не завжди використовували цей структурний елемент ».

Микола Боровець повідомив, що робота громадських «охоронців порядку» буде стимулюватися належним чином, у свою чергу місто сподівається на їх ефективну роботу.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!