Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирській області «проблемним» підліткам показали камери СІЗО і справжню зброю.
 
2-08-2010, 14:05  Суспільство

У Житомирській області «проблемним» підліткам показали камери СІЗО і справжню зброю.

 
23 липня в Бердичівському міському відділі внутрішніх справ пройшов День відкритих дверей.

У Житомирській області «проблемним» підліткам показали камери СІЗО і справжню зброю.Серед численних гостей були й спеціально запрошені діти-підлітки, що вже мали сумне знайомство з міліціонерами.

На цей раз правоохоронці зіграли роль гідів, повідомила співробітник Бердичівського міськвідділу УМВС України в Житомирській області Ольга Пустовіт.

Заступник начальника міськвідділу з кадрового забезпечення Дмитро Нікурадзе розповів юнакам про структуру органів внутрішніх справ, спецзасоби та зброю. Хлопці мали можливість не тільки побачити, а й потримати в руках знамениті пістолети «ТТ», «Форд-12», «Макарова».

У Житомирській області «проблемним» підліткам показали камери СІЗО і справжню зброю.Чималий інтерес у відвідувачів викликав і ізолятор тимчасового утримання затриманих і взятих під варту осіб, де вони на власні очі побачили камери і умови, в яких утримуються особи, які вчинили злочини та правопорушення. Така екскурсія, безсумнівно, має великий виховний вплив, навіть враховуючи те, що умови максимально наближені до сучасних європейських вимог.

Юнаки здивувалися вмінням службового пса, який під наглядом інспектора-кінолога приносив предмети, брав участь у проведенні обшуку і затримання втікачів.

У Житомирській області «проблемним» підліткам показали камери СІЗО і справжню зброю.Міліціонери впевнені, що такі нестандартні екскурсії стануть дієвою профілактичним заходом для схильних до протиправних дій підлітків, і, можливо, в майбутньому втримають когось із них від вчинення злочину.


За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!