Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирської області міліція пропонує здати зброю і спати спокійно
 
15-10-2009, 23:24  Новости Житомира

У Житомирської області міліція пропонує здати зброю і спати спокійно

 
'У

З 1-го по 31 жовтня міліція Житомирщини розпочала місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

Оголосивши вдруге з початку цього року «добровільну акцію», правоохоронці мають надію, що власники незареєстрованої зброї скористаються нагодою й уникнуть відповідальності. Заступник начальника УМВС України в Житомирській області полковник міліції Валерій Марчевський зауважив, що за попередній «місячник» жителі області добровільно передали правоохоронцям 140 одиниць зброї. А вже, протягом двох неділь нової «акції» - 42, значну частину яких складають гладкоствольні рушниці. До того ж громадяни здали 123 боєприпаси та 2 зареєстровані газові пістолети.
Зазначимо, що жителі області, які добровільно звернуться до міліції для здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. А от за незаконне їх володіння, передбачається кримінальне покарання.

Так, за носіння, зберігання, купівлю, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), боєприпасів, вибухових речовин чи вибухових пристроїв без дозволу громадяни понесуть покарання у вигляді ув’язнення від двох до п'яти років.

Міліція розраховує на високу правосвідомість населення. Якщо особи у вказаний термін добровільно здадуть до органів внутрішніх справ вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому мають можливість, після оформлення відповідних документів, зареєструвати її в особисту власність і використовувати вже на законних підставах. Це стосується і, наприклад, мисливської зброї, яка, можливо, комусь дісталася у спадок без відповідних документів. Якщо остання після ретельного обстеження буде визнана технічно справною, її можна зареєструвати відповідно до встановленого порядку чинним законодавством.

З питань умов добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів необхідно звертатися в дозвільну систему місцевих підрозділів УМВС або до Вашого дільничного інспектора міліції. Валерій Іванович наголосив на тому, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина трагічних наслідків.Інна Базилюк, ст. інспектор ВЗГ УМВС


Правильно, давно вже потрібно було таке зробити!

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!