Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирській області більше безробітних жінок, ніж чоловіків
 
12-08-2010, 16:33  Суспільство

У Житомирській області більше безробітних жінок, ніж чоловіків

 
Ситуація на ринку праці області залишається стабільною. Рівень зареєстрованого безробіття третій місяць незмінний і на 1 серпня 2010р. становив 2,6% населення працездатного віку, а в порівнянні з відповідною датою 2009р. скоротився на 1,0 п.п. Одночасно зменшення зазначеного показника відбулося в усіх регіонах області.

У Житомирській області більше безробітних жінок, ніж чоловіківПро це повідомляє Відділ статистики ринку праці головного управління статистики

Невідповідність попиту на робочу силу її пропозиції в професійно-кваліфікаційному та територіальному розрізі зумовлює високий рівень міжрегіональної диференціації зареєстрованого безробіття. Мінімальне значення рівня зареєстрованого безробіття на 1 серпня п.р. спостерігалося в Житомирському районі (0,7%), а максимальне - в Вол.-Волинському (8,4%). У жінок області цей показник як і раніше, був вище, ніж у чоловіків (3,1% проти 2,2%).

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!