Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирянам за узаконення сільського будинку доведеться викласти 5-10 тис доларів
 
27-01-2011, 23:49  Суспільство

Житомирянам за узаконення сільського будинку доведеться викласти 5-10 тис доларів

 
Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», прийнятий Верховною Радою 13 січня, ускладнить процедуру узаконення будівництва. Про це під час прес-конференції в «Обозревателе» розповів директор Інституту міста Олександр Сергієнко.

Житомирянам за узаконення сільського будинку доведеться викласти 5-10 тис доларівЗа його словами, вимоги нового закону такі: «якщо в селі або невеликому місті людина на місці старого будинку, де жили її предки, або поруч з ним, будує новий будинок, спочатку їй потрібно замовити проект, який коштує близько 5-10 тисяч доларів ». При цьому не має значення той факт, що будинок будується за традиційною технологією, з використанням традиційних матеріалів і часто не потребує спеціального проекту. «Не маючи такого проекту, узаконити будівництво власного будинку на власній землі людина не зможе - у неї просто немає для цього грошей», - заявив Сергієнко.
За матеріалами: Обозреватель

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!