Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Жителі Житомира домоглися від ЖЕКу перерахунку 1,5 тисяч гривень за погане прибирання двору
 
5-05-2011, 22:27  СуспільствоЖителі Житомира домоглися від ЖЕКу перерахунку 1,5 тисяч гривень за погане прибирання двору
 
У ЖЕКу № 5 міста Житомира, в будинку за адресою площа Короленка, 3 через неякісне прибирання прибудинкової території сума перерахунку лише за один місяць перевищила півтори тисячі гривень.

Жителі Житомира домоглися від ЖЕКу перерахунку 1,5 тисяч гривень за погане прибирання дворуТакий перерахунок став можливим завдяки принциповій позиції старшого по будинку, який особисто перевіряє виконані роботи і підтверджує особистим підписом якість надання послуг, - повідомляє радіо «Житомирська хвиля».

В 2010 році в Житомирі в рамках реформування системи ЖКГ було прийнято рішення про обрання в кожному багатоквартирному будинку старшого по будинку. Йому було доручено погоджувати акти виконаних ЖЕКом робіт, і якщо послуга не надавалась або надавалася неякісно, жителі вправі вимагати зниження квартирної плати.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!