Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » На Житомирщині 328 ув'язнених вийшло на свободу за "законом Савченко"
 
24-04-2016, 00:20  СуспільствоНа Житомирщині 328 ув'язнених вийшло на свободу за "законом Савченко"
 
На Житомирщині 328 ув'язнених вийшло на свободу за "законом Савченко"

21 квітня, в прокуратурі Житомирської області відбувся брифінг, на якому заступник прокурора області Микола Корнелюк поінформував про результати роботи.

Заступник прокурора області повідомив, що проведені в цьому році прокурорські перевірки в установах виконання покарань встановили ряд порушень чинного законодавства. Для їх усунення внесено понад 70 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто понад 40 посадових осіб.

Також особливу увагу заступник прокурора Житомирської області приділив застосуванню так званого «закону Савченко».

«В установах виконання покарань Житомирщини за формальними ознаками підпадали під дію цього Закону більше 2600 засуджених. З моменту вступу в силу його норми застосовуються до 1 688 засуджених, з яких 328 ув'язнених звільнені з виправних колоній, а до 1360 осіб застосовано скорочення календарного терміну відбування покарання », - повідомив Корнелюк.

Заступник прокурора області зазначив, що на 20 судових рішень про застосування Закону прокуратура Житомирської області внесла апеляційні скарги, оскільки вважає їх необґрунтованими.

Нагадаємо, так званий «закон Савченко» був прийнятий 26 листопада 2015 року. Відповідно до нього 1 день, проведений в СІЗО, у разі винесення обвинувачуваного вироку вважається 2 днями ув'язнення.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!