Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Міліціонери Житомирщини рішуче готові до співпраці!!!
 
22-12-2009, 23:46  Суспільство / Кримінал / ВладаМіліціонери Житомирщини рішуче готові до співпраці!!!
 
'МіліціонериУ Житомирській області міліція просить населення дзвонити і писати.

Дотримання законності та правопорядку у повсякденній діяльності працівників міліції - безкомпромісна вимога керівництва Управління міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області. Одним з найбільш діючих показників реалізації цього принципу є повна реєстрація всіх звернень та повідомлень громадян і негайне реагування на них. Кожен, хто звернувся до міліції, отримує дієву допомогу, звичайно, в межах компетенції органів внутрішніх справ.

Шановні жителі області, якщо вам стануть відомі факти підготовки або вчинення злочинів, а також особи, причетні до їх скоєння, повідомте про це в міліцію за номером телефону довіри УМВС України в Житомирській області (0412) 407-588.
'Міліціонери

УМВС України в області робиться все можливе, аби громадяни відчували себе захищеними від злочинних посягань, впевненими у здатності міліції розкрити злочини, відновити порушені права. Крім того, співпраця населення з міліцією значно допомагає у розкритті та попередженні протиправних дій.

До того ж ви можете висловити зауваження, пропозиції з питань захисту своїх законних прав та інтересів чи неправомірних, на вашу думку, дій працівників міліції за номерами телефонів довіри УМВС України в Житомирській області (0412) 407-766.

'МіліціонериТакож у кожному районі Житомирської області діють анонімні поштові скриньки, розташовані безпосередньо в приміщеннях відділів міліції, куди ви можете повідомити про негативні факти в діяльності міліції, висловити пропозиції щодо усунення недоліків, а також попередити про загрозу здійснення злочинів, місцезнаходження розшукуваних злочинців і т. д.


Конфіденційність наданої інформації гарантується.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!