Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В Україні через негоду скасовують міжобласні автобусні рейси.
 
25-02-2010, 13:05  СуспільствоВ Україні через негоду скасовують міжобласні автобусні рейси.
 
0В Україні через негоду скасовують міжобласні автобусні рейси.


Станом на ранок 25 лютого через складні погодні умови скасовано 21 рейс на 21 міжобласному маршруті з автостанцій ДП «Київпассервіс», а також у Хмельницькій, Кіровоградській, Тернопільській та Черкаській областях.

Про це повідомила прес-служба Міністерства транспорту та зв'язку України.

Згідно з повідомленням, проїзд на автомобільних дорогах державного значення в Україні забезпечений. Однак ускладнений проїзд на деяких автодорогах місцевого значення в Луганський (по одній дорозі), Полтавській (на двох) і Хмельницькій областях (ускладнений проїзд до 6 населених пунктів у 2 районах). В інших областях проїзд забезпечений. У Херсонській області через розмив земляного полотна, як і раніше закрито рух транспортних засобів на автошляху О-220113 від автодороги Т-04-03 - Зміївка (рух закрито з 22 лютого).
В Україні через негоду скасовують міжобласні автобусні рейси.

На зимовому утриманні шляхів працюють 195 механізмів та 282 робітників.

За даними міністерства, залізничний комплекс функціонує без збоїв, потяги курсують згідно з графіком. Для забезпечення роботи залізничної інфраструктури задіяні 1214 працівників і 16 одиниць техніки.
В Україні через негоду скасовують міжобласні автобусні рейси.


Що стосується роботи аеропортів, станом на ранок 25 лютого закрито аеропорт Полтава. Там проводяться роботи з очищення злітно-посадочної смуги від снігу.
В Україні через негоду скасовують міжобласні автобусні рейси.


Безпека судноплавства в складних погодних умовах забезпечена, всі об'єкти морського і річкового транспорту працюють в штатному режимі.
В Україні через негоду скасовують міжобласні автобусні рейси.


За матеріалами УНІАН.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!