Представниками кількох громадських організацій міста Житомир підписано звернення до Житомирського губернатора Сергія Рижука. Про це повідомляє Руслан Мороз.
Організації виступили із засудженням акції, котра пройшла в Житомирі на вул. Михайлівській і була присвячена шістдесят сьомій річниці створення СС «Галичина».
У зверненні з жалем говориться про те, що не вдалося зберегти пам'ять про борців з фашизмом в нашому партизанському краї, а також про адекватне реагування з боку влади на подібні витівки.
27 травня 2010 в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради надійшла інформація про виявлення у приватному секторі міста рідини, схожої за зовнішніми ознаками на ртуть.
Про це повідомляє офіційний сайт Житомирської мерії. Оперативна група управління негайно прибула за вказаною адресою. Під час обстеження місця було встановлено, що підозріла речовина вагою близько 5 кг, що знаходилося в скляній колбі, є металевою ртуттю.
При вивченні обставин вдалося з'ясувати, що житель приватного сектора виявив колбу при наведенні порядку в недавно придбаній господарській споруді (сараї).
Ртуть віднесена до 1 класу хімічної небезпеки. Пари ртуті та її сполуки дуже отруйні. Ртуть вилучили і направили в спеціалізоване підприємство для утилізації.
Компанія Ookla, творець сервісу для тестування інтернет-з'єднання Speedtest, запустила сайт Net Index, на якому зібрані дані про швидкість та якість вхідного і вихідного веб-трафіку по всьому світу.
Як повідомляє «Компьютерное обозрение», Україна знаходиться на 24-му місці із середньою швидкістю вхідного трафіку 10,46 Мб/с і вихідного – 4,65 Мб/с.
Найшвидший Інтернет доступний південним корейцям – 34,19 Мб/с в середньому.
Далі слідує Латвія (24,3 Мб/с), Молдавія (21,55 Мб/с), Японія (20,35 Мб/с) і Швеція (19,61 Мб/с). Росія перебуває на 28-му місці (9,79 Мб/с), на дві позиції відстаючи від США (10,16 Мб/с).
ВАТ «Житомиргаз» припинив подачу газу комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» для постачання населення і установ міста гарячою водою з-за боргів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби мерії Житомира.
З 25 травня підприємство «Житомиртеплокомуненерго» призупинило роботу котельних міста, що забезпечують централізованим гарячим водопостачанням житлові будинки та об'єкти соціальної сфери за винятком шести котелень, які забезпечують гарячою водою лікарні міста.
Загальна заборгованість населення за надані послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання складає 35,2 мільйона гривень (у т.ч. за опалювальний період 2009-2010 року – 19,1 мільйона гривень).
Відновлення централізованого гарячого водопостачання можливе після проведення розрахунків населенням і всіх категорій споживачів за отримані послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання.