Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Офіційне звернення іноземного інвестора Дельта Кепітал С.А. до трудового колективу Житомирської кондитерської фабрики
 
30-11-2015, 12:50  Бізнес

Офіційне звернення іноземного інвестора Дельта Кепітал С.А. до трудового колективу Житомирської кондитерської фабрики

 
Житомирська кондитерська фабрика

До редакції «Журналу Житомира» прийшов лист від іноземного інвестора компанії «Дельта Кепітал СА.» За підписом Юрія Лещинського і Аркадія Воловика, які звернулися до трудового колективу Житомирської кондитерської фабрики.
Публікуємо його повністю зберігаючи авторство.

Офіційне звернення іноземного інвестора Дельта Кепітал С.А. до трудового колективу Житомирської кондфабрики

Шановні працівники, дорогі друзі!

До Вас звертається добре Вам відомий іноземний інвестор, який допоміг Вам облаштувати та модернізувати Житомирську кондитерську фабрику, вивести її на новий, сучасний рівень.

Зараз Вам намагаються задурити голови, розказуючи про нібито рейдерське захоплення фабрики. Не вірте! Справжнє рейдерське захоплення підприємства відбулося п’ять років тому, коли його шляхом обману та махінацій захопили.

Ігор Ярославович Бойко за спиною свого довірителя – іноземного інвестора, здійснив припинення ЗАТ «Житомирські ласощі», де Ви всі працювали і яке на правах власності належало не лише іноземному інвестору, а й звичайним робітникам, які мали акції Товариства. Натомість створив ТдВ «ЖЛ», яке назвав правонаступником ЗАТ «Житомирські ласощі», і 98% цього підприємства записав на себе.

Те, що відбувається сьогодні, не є рейдерським захопленням. Це – відновлення справжніх акціонерів у їхніх правах, це відновлення справедливості! Зараз скасовано запис щодо незаконно утвореного ТдВ «ЖЛ», а фабрика, як це і було раніше, належить ЗАТ «Житомирські ласощі». Усі акціонери ЗАТ «Житомирські ласощі» поновлені у своїх правах! Вам знову належать Ваші частки підприємства, які було вкрадено!

Колишнє керівництво фабрики, розуміючи, що програли, намагаються чинити опір. Вони сіють паніку, підбурюють Вас на протизаконні дії. Зараз вони зупинили роботу фабрики, заблокували Ваші зарплатні картки. Насправді у цьому не було ніякої потреби, це намагання якомога більше нашкодити наостанок. Не піддавайтеся на провокації!

Згадайте, як Вам працювалося у часи, коли ми були разом! Нам із Вами вдалося здолати багато труднощів, ми були однією командою. Так буде і відтепер.

Зі свого боку, «Дельта Кепітал С.А.» бере на себе зобов’язання офіційно працевлаштувати працівників колишнього ТдВ «ЖЛ» на підприємстві, яке знову носить назву ЗАТ «Житомирські ласощі». Усі, хто працював на фабриці станом на 25 листопада 2015 року, продовжать працювати! Нікого не буде звільнено! Виплати та заробітні плати будуть збережені! Ми зобов’язуємося компенсувати нараховані зарплати, навіть у цей перехідний період, незважаючи на те, що фабрика тимчасово зупинена та зарплатні картки заблоковано.

Сподіваємося на Ваше розуміння і на Вашу розсудливість.

З повагою, Іноземний інвестор «Дельта Кепітал С.А.» в особі Юрія Лещінського та Аркадія Воловика

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!