Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Економія від пенсійної реформи виявиться невеликою
 
1-02-2011, 22:08  Економіка

Економія від пенсійної реформи виявиться невеликою

 
Заплановані зміни до пенсійного законодавства дозволяти заощадити лише 1,7 млрд. гривень в 2011 році. Таку думку ексклюзивно для UBR.UA висловила головний економіст інвесткомпанії Dragon Capital Олена Бєлан.

Економія від пенсійної реформи виявиться невеликою"Озвучений дефіцит Пенсійного фонду становить собою різницю між його доходами і витратами і не включає трансферти з державного бюджету на покриття частини дефіциту Фонду: 27 млрд. гривень в 2010 році і 8 млрд. гривень, заплановані на 2011 рік. Таким чином, за прогнозом віце -прем'єра, потреба Фонду в додатковому фінансуванні в поточному році буде складати всього 1 млрд. гривень, в порівнянні з 8 млрд. гривень в 2010 році і 16 млрд. гривень в 2009 році. Це лише незначно збільшить контрольований МВФ показник дефіциту сектору держуправління, який Україна зобов'язалася скоротити до 3,5% ВВП в поточному році з 5,5% в 2010 році ", - повідомила вона.

У той же час, аналітик вважає, що зменшення дефіциту ПФ залежить від здатності уряду обмежити зростання витрат Фонду до наміченого рівня 3,7% г / г (до 198 млрд. грн.), Порівняно з 16% г / г у минулому році . МВФ також вимагає від української влади приступити до реформування пенсійної системи, в тому числі шляхом поступового збільшення пенсійного віку для жінок.

"Хоча за оцінками уряду необхідні зміни до пенсійного законодавства дозволять заощадити лише 1,7 млрд. гривень у поточному році, вони зменшать дефіцит Пенсійного фонду в середньостроковій перспективі і дозволять продовжити перехід до трирівневої пенсійної системи від існуючої солідарної моделі. На нашу думку, проведення пенсійної реформи залишиться в центрі уваги у черговому раунді переговорів з місією МВФ, яка повинна прибути сьогодні до Києва з десятиденним візитом з метою чергового перегляду кредитної програми ", - повідомила Бєлан.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко заявив, що дефіцит Пенсійного фонду складе в поточному році 19 млрд. гривень (2,4 млрд. доларів, 1,5% ВВП) у порівнянні з дефіцитом 2010 року в розмірі 34 млрд. грн . (4,3 млрд. доларів; 3,1% ВВП).
Автор: Анна Дурава
Джерело: Український Бізнес Ресурс

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!