Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомирський картонний комбінат запустив сучасну лінію з виробництва лотків для яєць
 
31-03-2012, 12:11  Економіка

Житомирський картонний комбінат запустив сучасну лінію з виробництва лотків для яєць

 
Житомирський картонний комбінат, що займається виробництвом картону для плоских шарів і паперу для гофрування, ввів в експлуатацію нове обладнання Hartmann (Данія) для виробництва горбистої прокладки для упаковки яєць.

Житомирський картонний комбінат запустив сучасну лінію з виробництва лотків для яєцьНова виробнича лінія Hartman 420 (Данія) є більш сучасною і економною, що дозволить підприємству розширити асортимент і збільшити випуск продукції з 115 млн. до 195 млн. шт. на рік.

Про це на презентації лінії повідомив генеральний директор ТОВ "Житомирський картонний комбінат" Олег Карпека.

"На встановленій вакуум-формувальній машині буде освоюватися виробництво нових видів прокладки горбистої європейського стандарту - Е73. Технологія виробництва такої прокладки вимагає меншої розтрати теплоенергії", - сказав Карпека.

Він зазначив, що встановлена на Житомирському картонному заводі вакуум-формувальна машина Hartman 420 - єдина в Україні і країнах СНД.

Гендиректор підприємства не вказав суму інвестицій і очікувану суму прибутку, назвавши це комерційною таємницею.

Продукцію, вироблену на лінії, планується продавати як в Україні так і в сусідніх країнах - Польщі, Росії, Угорщини та інших.

На заводі працює 464 співробітників.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!