Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі майже кожне друге підприємство спрацювало з маленьким «плюсом» .
 
16-12-2009, 12:38  Економіка

У Житомирі майже кожне друге підприємство спрацювало з маленьким «плюсом» .

 
У Житомирі майже кожне друге підприємство спрацювало з маленьким «плюсом» .


У Житомирі майже кожне друге підприємство спрацювало з маленьким «плюсом» .За десять місяців 2009 року результатом господарської діяльності підприємств Житомира став прибуток у сумі близько 35 мільйонів гривень, однак це в 5,5 рази менше показника 2008 року.

Про це в повідомило Головне управлінні статистики в Житомирській області.

Найбільш ефективно функціонував промисловий сектор економіки, де сформовано 112 мільйонів гривень прибутку, який значною мірою забезпечила переробна галузь з результатом 138 мільйонів гривень. Краще в цій сфері спрацювали підприємства з виробництва харчових продуктів, легкої та хімічної промисловості, металургійного виробництва.

З січня по жовтень спостерігалася позитивна тенденція в діяльності транспорту, де збитки в порівнянні з торішнім показником зменшилися на 1,4 мільйона гривень.

У той же час підприємства, що здійснюють операції з нерухомим майном, отримали понад 24 мільйони гривень збитку, чим погіршили свій результат у 2,7 рази.

Значне погіршення ситуації відбулося в торгівлі та будівництві.

На противагу минулорічним доходах у 27 мільйонів гривень, у торгівлі отримано 29 мільйонів збитку, а в будівництві - 9,5 мільйонів гривень збитку в порівнянні з 8 мільйонами прибутку.

У цілому по Житомиру зі знаком «плюс» спрацювало майже кожне друге підприємство.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!