Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Завдяки інвестиціям Житомирська область перетворилася на «промислового монстра»
 
15-12-2010, 00:29  Господарство

Завдяки інвестиціям Житомирська область перетворилася на «промислового монстра»

 
За 9 місяців 2010 року в Житомирі і області введений в експлуатацію ряд виробничих будівель, споруд та потужностей.

Завдяки інвестиціям Житомирська область перетворилася на «промислового монстра»Про це повідомив відділ статистики будівництва та інвестицій Головного управління статистики в Житомирській області.

Завдяки інвестиційним вкладенням у промисловості почали активну діяльність потужності з виробництва 3 тис. т на рік труб із чорних металів, 15 т в рік продукції з пластмаси, 40 тис. м ² в рік збірних конструкцій з пластмас, 3 млн. погонних метрів на рік пластмасової стрічки, 6 тис. м ² в рік облицювальних матеріалів з природного каменю, 8 млн. м ² в рік керамічної плитки. Також почали працювати потужності з переробки майже 2 тис. т на рік рибної та з виробництва 500 т на рік м'ясної продукції, з видобутку 350 тис. м ³ на рік щебеню, а також з обробки 2 тис. м ² в рік каменів.

Мережа торгівлі поповнилася новими магазинами на 22 тисяч «квадратів» торгової площі, автозаправними станціями на 521 тисяч обслуговувань автомобілів у рік, і кафе на 330 посадочних місць.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!