Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Податкова міліція Житомирської області провела спецоперацію із затримання учасників злочинного фінансового синдикату.
 
22-01-2010, 16:01  Кримінал

Податкова міліція Житомирської області провела спецоперацію із затримання учасників злочинного фінансового синдикату.

 
Податкова міліція Житомирської області провела спецоперацію із затримання учасників злочинного фінансового синдикату.

Податкова міліція Житомирської області провела спецоперацію із затримання учасників злочинного фінансового синдикату.Співробітники податкової міліції Державної податкової адміністрації в Житомирській області протягом двох останніх діб (20-21 січня) затримали 9 жителів Київської, Житомирської, Черкаської областей за підозрою в організації конвертаційного синдикату, який спеціалізувався на відмиванні грошей в особливо великих розмірах.

Про це повідомив начальник податкової міліції ДПА в Житомирській області полковник Віктор Максимишин.
Податкова міліція Житомирської області провела спецоперацію із затримання учасників злочинного фінансового синдикату.


За його словами, конвертаційний центр було виявлено і ліквідовано в ході розслідування кримінальної справи, порушеної за фактом несплати податків в особливо великих розмірах, щодо однієї з великих будівельних фірм міста Житомира.

За останні півроку через рахунки фіктивних фірм цього центру було переведено у готівку понад 100 мільйонів гривень.

Послугами цього конвертаційного центру користувалися фірми різного профілю діяльності і різних форм власності, в тому числі і державні різних регіонів країни.

У ході спецоперації, в якій брали участь більше 100 співробітників податкової міліції Житомирської області, проведено більше 40 обшуків в офісах фірм і за місцем проживання фігурантів справи і організаторів центру.

Вилучено понад 70 печаток фіктивних фірм, понад 100 одиниць оргтехніки, готівкові гроші, документи «чорної» бухгалтерії, які свідчать про злочинну діяльність.


Податкова спецоперація "Депутат" чи вперед у минуле?
Начальник Малинської податкової інспекції вимагає від депутатів списки людей , що підписалися під зверненням до Президента про відставку Азарова, Тігіпка і Бродського
http://ruporzt . com . ua / oblasni_novini / 22826-malinski-novini . html
за матеріалами Соборної площі

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!