Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Вікторія Горбунова з Житомира стала лауреатом літературного конкурсу "Коронація Слова-2010".
 
9-09-2010, 11:39  Культура

Вікторія Горбунова з Житомира стала лауреатом літературного конкурсу "Коронація Слова-2010".

 
Житомирянка Вікторія Горбунова стала лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу "Коронація Слова-2010".
ЇЇ друга книга "Мрія про Маленьке життя" відзначена дипломом "Вибір видавців" і вже надрукована у видавництві "Нора-друк".

Вікторія Горбунова з Житомира стала лауреатом літературного конкурсу "Коронація Слова-2010".Вручення нагороди письменниці відбулося у вівторок 7 вересня в прес-центрі Укрінформ.

"Мрія про Маленьке життя" - книга про любов і зневіру, розпач і надію, страшний вирок і відродження - все те, що переживає головна героїня, яка мешкає поруч. Вона може бути сусідкою або колегою, донькою чи невісткою. Це відверте оповідання, щире зізнання у любові до життя. Роман, який змушує замислитися над таїнством народження і смерті.

Володимир Шинкарук у післямові до книги пише: "Вікторія Горбунова зігріла свій роман особливим серцевим диханням, наповнила його щирістю і теплотою, сміливістю і простотою, граничною відвертістю і драматизмом, глибиною проникнення в найпотаємніші куточки людської душі, умінням будувати художню розповідь так, що доводиться буквально «ковтати» сторінки - тобто всім тим, що відзначає справжню художню літературу ".

Вікторія Горбунова з Житомира стала лауреатом літературного конкурсу "Коронація Слова-2010".Нагадаємо, перша книга Вікторії Горбунової "Записки шкільного психолога" надрукована у видавництві "Нора-друк" викликала значний резонанс у минулому році і стала одним з лідерів продажу у м. Житомирі.
За матеріалами «Журнал Житомира».

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!