Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирських кафе тепер можна почитати книги
 
26-08-2011, 18:07  Культура

У Житомирських кафе тепер можна почитати книги

 
У шести найбільш популярних в Житомирі кафе і ресторанах тепер можна буде почитати книжки українських авторів.

У Житомирських кафе тепер можна почитати книгиТакий проект до 20-річну незалежності Україна стартував з ініціативи житомирського "Фронту Змін".

У шести найбільш популярних серед житомирян та гостей міста кафе і ресторанах Житомира розміщено полиці з книгами класиків української літератури, сучасних письменників і поетів. Запропоновані до читання книги різних стилів, жанрів і напрямів.

Кожен відвідувач може взяти з полиці книжку й погортати її за столиком закладу або взяти для читання з собою. Також, можна приносити і долучати до зборів свої улюблені книги, які, на вашу думку, варті уваги і їх повинен прочитати кожен.

Книгообмін "Читай!" безстроковий. Згодом, за пропозиціями житомирян, «Фронт Змін» збільшить кількість книг та місць їх розміщення.

- Сьогодні через надактивний ритм життя у людей мало часу для читання книг. Простіше отримати інформацію з Інтернету, радіо чи телебачення. Проте, сотні примітивних токшоу і серіалів не здатні помітити хоча б одну сторінку, написану класиками літератури. Саме тому серед книг класики і сучасні автори. А розмістили полиці з книгами в кафе і ресторанах тому, що поки відвідувач чекає своє замовлення, у нього є вільна хвилина. Буде добре, якщо свій вільний час люди витратять на книги, - розповідає про буккросинг ініціатор руху в Житомирі Геннадій Зубко.

Книги для буккросингу голова обласної організації «Фронт Змін» передав зі своєї особистої бібліотеки.

Адреси місць розміщення книг:
Ресторан «Суші-я» - вул. Велика Бердичівська, 12
Кафе-кондитерська «Кондитерка» - вул. Велика Бердичівська, 9
Кафе-магазин «Майстерня шоколаду» - Площа Перемоги, 7
Піцерія «Маріо» - вул. Київська, 13.
Кафе «Мілано» - ТЦ "Глобал UA", Вул. Київська, 77
Кафе «Французька Здоба» - вул. Михайлівська, 17
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!