Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » День міста: лицарський турнір "Меч Житомира"
 
13-09-2011, 01:05  Культура

День міста: лицарський турнір "Меч Житомира"

 
Під час святкування дня міста 10 вересня одним з найбільш мальовничих та цікавих заходів, які можна було подивитися в Житомирі, став лицарський турнір "Меч Житомира". Його організовувала громадська організація "Самольот", яка вже кілька років поспіль проводить цей турнір на День міста.

День міста: лицарський турнір "Меч Житомира"Дії турніру проходили на набережній річки Тетерів, під мостом в парку ім. Гагаріна. Головним нововведенням турніру були кінні бої. Крім того, тут можна було спостерігати за тренуваннями лучників, середньовічними танцями і іншими дійствами.

До речі, мер Житомира Володимир Дебой також спробував себе в ролі середньовічного лучника, вистріливши кілька разів з лука.

У парку ім. Гагаріна діяв ще один майданчик для середньовічних битв. Піші лицарі з історичного клубу "Золота шпора" розмістилися в самому парку, де влаштовували справжні лицарські сутички.
Лицарське свято вдалося на славу!

Интересная новость жаль мало фотографий

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!