Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі Польський театр імені Крашевського відкрив новий театральний сезон
 
29-11-2011, 22:52  Культура

У Житомирі Польський театр імені Крашевського відкрив новий театральний сезон

 
Прем'єрним показом вистави «Мораль пані Дульської» колектив Польського театру імені Крашевського відкрив свій 4 театральний сезон в Житомирі.

У Житомирі Польський театр імені Крашевського відкрив новий театральний сезонНазва п'єси Габріели Запольської «Мораль пані Дульської» давно стала афоризмом, який вживають, коли мова йде про брехливу «мораль».

Написаний сто років тому і вперше показаний в Кракові, твір має щасливе сценічне життя. Його перекладали і ставили на словацькій, чеській, українській, російській, угорській, болгарській, румунській, іспанській, німецькій мовах.

«Актори не є професійними, але цю трагікомедію вони грають не гірше професіоналів, - вважає художній керівник і головний режисер Польського театру Микола Варфоломєєв, - Те, що я бачу на репетиціях - я вже на репетиціях сміюся. Тому що актори не мають штампів, яким навчають у спеціалізованих вузах, вони сприймають це так, як воно є в житті. І я думаю, що це буде шикарно ».


«Мораль пані Дульської» має музичний супровід, який спеціально написав молодий польський композитор Анжей Воячек.Побачити результат спільної роботи колективу Польського театру можна в цю неділю, 4 грудня, в обласній філармонії о 19 годині.


Вхід на виставу, яка поставлена російською мовою, вільний.

За матеріалами «Житомирської Хвилі».
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!