Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » І там де ми пройшли, шелестітимуть гаї.
 
19-04-2011, 22:35  Медицина

І там де ми пройшли, шелестітимуть гаї.

 
Як говорить народна мудрість, кожен чоловік повинен протягом свого життя, посадити дерево, побудувати будинок, виростити сина. А якщо будинків буде декілька, крім сина буде ще й донька, а дерев взагалі – невеличкий лісок, то це просто чудово. Мабуть саме такими міркуваннями керується головний лікар Черняхівського ТМО.

І там де ми пройшли,  шелестітимуть гаї.Вчорашній понеділок став дуже важливим днем в житті медпрацівників територіально-медичного об’єднання. Вони висадили на території свого медичного закладу аж 200 дерев. І не важливо, що робочий день понеділка починається з так званих «п’ятихвилинок», які тривають з 8 до 9 години, і весь цей час під кабінетами і у відділеннях хворі чекають лікарів. Головний лікар дав вказівку о 10.00 вийти всім і висадити сажанці дерев, отож і хворі мають чекати. І якщо вам не пощастило потрапити на прийом до лікаря з 9 до 10 години – чекайте, поки всі дерева будуть дбайливо посаджені руками лікарів, адже молодший медичний персонал цього зробити мабуть не здатен. І цікаво, де ці самі лікарі мають помитися, пройти дезінфекцію після висаджування дерев, перед тим як приймати хворих, якщо в лікарні навіть в гінекологічному і пологовому відділеннях немає душової кабіни…

Але слово керівника – закон. Мабуть пану Палагіну потрібно втілити в життя народну мудрість. Син в нього вже є, дорослий, навіть відкрив магазин власний в приміщенні того самого Черняхівського ТМО, будинок теж побудований, щоправда знову ж таки на території Черняхівського територіально-медичного об’єднання, от і залишалося лише посадити дерево. Одного мабуть замало – потрібно щоб неподалік від будинку такого завзятого господаря було багато дерев – і хворим приємно, і для здоров’я самого пана Палагіна дуже корисно. Кисню буде багато. Мабуть таким чином головний лікар намагається компенсувати проблеми з подачею кисню в лікарні. Адже багато з нас з власного досвіду знають, чого коштує така проблема, коли він так потрібен при проведенні операції, чи народженні дитини. Інколи це може коштувати життя.

А хворі, ті що з високою температурою, в тяжкому стані, чекали годинами лікарів – вони завжди були, є і будуть, і навіть якщо людина помре, паталого-анатом зробить розтин і визначить причину смерті…

А от контракт з головним лікарем підписується через певний проміжок часу, а раптом… То хоч дерева залишаться на згадку.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!