Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В Житомирі створюють комунальне підприємство «Фармація»
 
11-11-2009, 17:01  Медицина

В Житомирі створюють комунальне підприємство «Фармація»

 
'В

Міська рада робить кроки по покращенню ситуації на фармацевтичному ринку міста.

З метою забезпечення населення міста якісними ліками за доступними цінами та збереження мережі комунальних аптек у місті на тридцять другій сесії Житомирськогої міської ради прийнято рішення про створення комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради.
Прийняття цього рішення пов’язано з тим, що в умовах економічної кризи умови діяльності комунальних аптек в місті погіршилась і стала неефективною. Виступаючи самостійними юридичними особами і не маючи власної розгалуженої мережі, комунальні аптеки мали набагато менший обсяг реалізації товарів, через що не могли ефективно впливати на придбання медикаментів у оптових фармацевтичних компаній, та встановлення роздрібних цін. Така ситуація призводила до їх не конкурентоспроможності та збитковості. В той же час, приватні фармацевтичні структури особливу увагу приділяли розгалуженню своєї мережі, частка якої перевищувала 35% що вважається монопольним (домінуючим) становищем на фармацевтичному ринку.
Утворення нового підприємства відбувається не шляхом ліквідації, а щляхом об’єднання комунальних аптек в одну структуру. За словами заступника директора КП «Фармація» Н.В.Шелухіної це дасть можливість:
- закуповувати медикаменти за більш низькими цінами за рахунок збільшення обсягів замовлень та вчасних розрахунків за отриманий товар;
- зміцнювати та розгалужувати мережу аптек підприємства;
- зробити єдине ціноутворення для аптек підприємства, що поліпшить якість обслуговування населення;
- створити єдину інформаційно - довідкову службу для населення, що надасть можливість оперативного придбання ліків, які на час звернення були відсутні в аптеці підприємства;
- забезпечити єдиний статистичний облік реалізованих медикаментів, що в подальшому надасть можливість управлінню охорони здоров’я одержувати статистичну інформацію про необхідну кількість медикаментів для забезпечення населення, про медикаменти, які відпускались певним категорія населення за бюджетні кошти, по безкоштовним та пільговим рецептам.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!