Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Банани допоможуть ліквідувати статеві інфекції? ..
 
13-12-2011, 20:11  Медицина

Банани допоможуть ліквідувати статеві інфекції? ..

 
Медики виявили особливі речовини, що містяться в бананах.

'БананиБанани містять особливі компоненти, які уповільнюють розвиток захворювань, що передаються статевим шляхом, аж до вірусу імунодефіциту. До такого відкриття дійшли американські вчені.

Дослідники з медичної школи Мічиганського університету заявляють, що в бананах міститься велика кількість хімічних сполук, які є інгібіторами навіть ВІЛ-інфекції, повідомляють «ІнтерНовості».

Один з авторів дослідження, професор біологічної хімії Ервін Гольдштейн, відзначає, що фахівці знайшли оптимальний метод, що дозволяє отримувати з бананів цукор-зв'язуючий білок - лектин.

Справа в тому, що лектини в бананах володіють унікальним противірусним ефектом. При попаданні в організм небезпечних бактерій лектини прикріплюються до них, пов'язують на молекулярному рівні і перешкоджають їх проникненню в життєво важливі органи. За силою впливу лектини не поступаються двом найдорожчим фармацевтичним препаратам-інгібіторам.

Експерти переконані, що лектини, отримані з бананів, можна успішно використовувати навіть проти вагінальних мікробіцидів, щоб знизити ризик передачі не тільки ВІЛ, але й інших статевих інфекцій.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!