Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі знову говорять про створення професійної футбольної команди
 
10-02-2011, 22:22  Спорт

У Житомирі знову говорять про створення професійної футбольної команди

 
У прес-клубі облдержадміністрації відбулася обласна колегія, на якій мова йшла про розвиток футболу в нашій області та створення професійної команди майстрів у Житомирі. Це вже далеко не перша розмова на цю тему, і чи зрушиться ця справа з мертвої точки покаже час. Звичайно, одного бажання тут мало. Протягом останніх 5 років розмов про створення команди майстрів футболу було безліч, але до конкретних дій справа так і не дійшло, - про це повідомляє Житомирська обласна ТРК.

У Житомирі знову говорять про створення професійної футбольної командиДосвідом роботи федерацій та футбольних клубів поділилися колеги з Вінниці, де команда "Нива" представляє регіон у вищій футбольній лізі.

Щоб створити команду майстрів, зазвичай необхідно мати відповідну фінансову і матеріальну підтримку. Завдання обласної та міської федерації футболу знаходити таланти серед вихованців спортивних шкіл області та розвивати дитячий футбол.

На колегії затверджено план розвитку футболу на всіх рівнях. Чи втілиться він у конкретні справи покаже час.За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!