Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Конфлікт навколо дитячої спортивної секції в Житомирі
 
30-05-2012, 14:40  Спорт

Конфлікт навколо дитячої спортивної секції в Житомирі

 
У Житомирі дитячу секцію з айкідо виселяють з приміщення. Про це журналістам розповів Руслан Покотило, керівник Житомирської обласної федерації айкідо.

'КонфліктРуслан Покотило каже, що секція працює в приміщенні по вул. Київській біля «Мистецьких воріт» уже 14 років. Але зараз їх виганяють.

«Якось після занять я помітив, що біля вікон ходить чоловік і міряє їх рулеткою. Я почав цікавитися, що сталося. Виявилося наше приміщення здали в оренду для тренажерного залу, хоча нас не запитали, не попередили, а ми маємо першорядне право на оренду цього приміщення, так як давно тут займаємося. Ми зараз не готові піти звідси, у нас 4 групи, 70 дітей, а той зал, який нам дають - напівпідвальне приміщення без ремонту », - розповів Руслан Покотило

Керівник федерації айкідо каже, що їм в замін пропонують приміщення клубу «Спартанець» на вулиці Щорса. Батьки дітей почали обурюватися, що це дуже далеко, до того ж зал набагато гірше, адже на вул. Київської зал добре обладнаний, а на вул. Щорса навіть немає ремонту.

Руслан Покотило повідомив, що з цією проблемою керівництво секції разом з батьками зверталися до депутатів, директора міського культурно-спортивного центру при міськраді, до начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськради, заступнику мера Олександра Бочковського, до мера міста Володимира Дебоя і житомирського губернатора Сергія Рижука. Але поки результатів ніяких немає.

В управлінні у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міськради журналістам розповіли, що ніхто дітей на вулицю не виганяє.

«Ми щороку у вересні укладаємо договори оренди. Секція айкідо на Київській згідно договору буде там до 31 травня. У вересні наступного року їм запропонують укласти договір на оренду іншого приміщення. Якого - поки не відомо, адже ще цілих три місяці. Зараз в таких приміщеннях робиться ремонт і, думаю, секція зможе вибрати собі рівноцінний зал для занять із запропонованих. На вулиці вони не залишаться », - розповіла Людмила Сікайло, заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міськради

Також Людмила Сікайло підтвердила, що в приміщенні на вул. Київській, де зараз знаходиться секція айкідо, буде розміщений тренажерний зал.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!