Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В Житомирі на День перемоги зроблять зірку з лампочок, відтворять епізод бою і прогримить 20-залповий салют
 
5-05-2012, 10:06  Свято

В Житомирі на День перемоги зроблять зірку з лампочок, відтворять епізод бою і прогримить 20-залповий салют

 
В Житомирі на День перемоги 9 травня зроблять зірку з лампочок 1418, відтворять епізод бою ВВВ і прогримить 20-залповий салют.

'В3 травня 2012 року, на засіданні Організаційного комітету з відзначення 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років було заслухано готовність усіх задіяних виконавчих органів та структурних підрозділів виконавчого комітету, організацій та громадськості до проведення свята - повідомляє прес-служба мерії.

Секретар міської ради Наталія Леонченко оголосила порядок святкування 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, звернула увагу на ті заходи, які відбуватимуться в цьому році вперше. Зокрема, крім традиційних мітингу-реквієму, урочистої ходи до Монументу Слави, проходження військових підрозділів програмою передбачено низку заходів:

- Епізод відтворення бою Великої Вітчизняної війни членами військово-історичного клубу «Червона зірка» та учасниками історико-патріотичного об'єднання "Пошук"

- Святковий проїзд військово-історичної техніки вулицями Житомира,

- Розміщення чотирьох військово-поетичних майданчиків святкуванні в різних районах міста з концертною програмою і польовою кухнею,

- Акція біля Монумента Слави «Зірка пам'яті», на якій планується зробити зірку з лампочок 1418, за тривалістю днів війни.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!