Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Свіжі новини про iPhone 5
 
20-07-2011, 21:25  Технології

Свіжі новини про iPhone 5

 
FBR Capital Markets - фінансова аналітична фірма з серйозною репутацією, тим більше цікава її інформація, що стосується iPhone 5. Компанія повідомляє, що масове виробництво довгоочікуваного яблучного смартфону почнеться в III кварталі 2011 року, отож скоро ми отримаємо можливість купить iphone 5. Представники компанії не називають джерело, яке забезпечило їх цими відомостями.

Свіжі новини про iPhone 5З подробиць стало відомо наступне: в оснащення закладена камера на 8 мп і чіп передавального пристрою з одночасною підтримкою стандартів GSM і CDMA. Єдиний чіп дозволить не тільки удосконалити мобільний зв'язок у різних стандартах, а й Apple не буде необхідності розробляти моделі айфонів під певний стандарт мережі.

iPhone 5 отримає кодове найменування N94, хоча з штаб-квартири компанії в Купертіно не надходило жодної офіційної інформації, втім як завжди.

Компанія FBR Capital Markets припустила, що перший випущений "тираж" нового айфона 5 буде дорівнювати 8 мільйонам примірників, що є майже третиною від усього запланованого до випуску (20 млн.) в поточному році обсягу яблучних смартфонів. Це означає, що виробництво iPhone 4 буде продовжено.

Сенсори для камери айфона 5 будуть поставляти OmniVision і, не виключено, Sony. Комунікаційні чіпи Intel зникнуть з технічного вмісту пристрою. Їх замінять універсальні Qualcomm, інтегровані під CDMA-GSM мережі.

Серцем iPhone 5 буде А5, двоядерний процесор, вже працює в iPad 2. Потужний А5 дозволить додаткам в смартфоні працювати більш продуктивно, а також відтворювати графіку і відео з більш високою роздільною здатністю - 1080р.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!