Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Ви ще ходите з двома телефонами?
 
9-10-2011, 01:03  Технології

Ви ще ходите з двома телефонами?

 
Два телефони в кишені зараз носять багато. Ця необхідність зумовлена бажанням використати картки різних операторів і таким чином користуватися різними тарифними планами.

Ви ще ходите з двома телефонами?До того ж оператори мобільного зв'язку зазвичай стягують мінімальну оплату за розмови всередині мережі.

Поряд з деякими перевагами, носіння одночасно двох телефонів має і ряд недоліків: два телефони - два джерела випромінювання; якщо телефони не однієї фірми - у них різні зарядні пристрої; в кожному з них - своя записна книжка. Останній пункт може розглядатися і як гідність, але стає недоліком, як тільки одна з трубок з потрібними номерами десь забута чи загублена.

Є і плюси. Можна залишатися на зв'язку, навіть якщо один телефон вийшов з ладу або не з собою.

Все тече, все змінюється


Спроби поєднання в одному телефоні двох сім-карт робилися вже давно. Так, першим телефоном, що підтримує роботу з двома сім-картами (далі для зручності - 2SC), згадка про яку вдалося знайти, був Benefon Twin, серійний випуск якого почала фінська фірма Benefon в далекому 2000 році.

Сьогодні в цьому сегменті ринку міцно влаштувалися китайці, які випускають безліч моделей телефонів на 2SC. Правда, назвати ті, які залишили значний слід в історії мобільного зв'язку, досить складно.

Великі і не дуже компанії-виробники телефонів досить давно представили свої моделі телефонів з підтримкою 2SC. Samsung, NOKIA, LG, Philips, Alcatel, Fly та інші вже сказали своє слово. Деякі з цих телефонів навіть багатодіапазонні. Це означає, що вони можуть працювати не тільки з мережею GSM, але і з 3G, і з CDMA, і з іншими стандартами.

А як же смартфони? Є смартфони!

У виробництві смартфонів з підтримкою 2SC беззмінним лідером (за кількістю, але, на жаль, не за якістю) є Піднебесна. Завдяки їх старанням світ вже давно побачив порівняно дешеві смартфони з сенсорним екраном на базі ОС Android. Про телефонах на базі цієї ОС як однієї з найновіших і перспективних піде мова і далі.

Численні китайські виробники випускають як репліки на смартфони провідних світових виробників (на всі моделі iPhone, деякі HTC, Samsung, NOKIA, Sony Ericsson), так і повністю самостійні моделі.

Справедливості заради варто відзначити, що в найменуванні моделей та їх технічних характеристиках плутанина панує страшна. Наприклад, дані про дозвіл екрану і версії ОС можуть бути різними на кількох сайтах. Саме через це придбання китайського телефону, якщо ви не потримали його в руках, нагадує купівлю кота в мішку.

Для тих людей, хто віддає перевагу незрівнянно більш надійним виробникам, ніж китайці, халтурні товари яких давно стали притчею во язицех, і готові придбати якісний брендовий смартфон з 2SC, рішення теж є.

У брендових смартах, на відміну від китайських, заплутатися складно. Складно лише серед всієї мішанини відокремити «китайські» фейки від справжніх брендів. На сьогоднішній день представлені на ринку країн СНД брендові смартфони з 2SC на пальцях можна перелічити. Це Highscreen Cosmo Duo (від компанії, яка раніше випустила самий бюджетний смартфон на Android), Gigabyte GSmart G1310/1315 і ViewSonic V350.

Highscreen Cosmo Duo - самий «свіжий» з перерахованих вище. З'явився на ринку він тільки в серпні цього року. Highscreen Cosmo Duo є старшим братом бюджетного Highscreen Cosmo, але з підтримкою 2SC і без світломузики.

Всі смарти працюють під управлінням ОС Android 2.2, оснащені ємнісним екраном роздільною здатністю 480 на 320 пікселів. Як досить пристойні пристрої, вони несуть на борту Wi-Fi, 3G модулі та GPS приймачі.

Відмінностей між ними дуже небагато: на Highscreen Cosmo Duo встановлена камера 3 Мп, але більш швидкий центральний процесор, що важливо для смартфона. Решта обладнані камерою 5 Мп.

Природно, всі вони мають два слота для сім-карт. Прийняти дзвінок на другу картку, розмовляючи по першій, не вийде, адже радіомодуль у цих смартфонів один, значить під час розмови він буде повністю зайнятий.

У кожної медалі дві сторони


Здавалося б: новий вельми пристойний смартфон з досить широким функціоналом і підтримкою двох сім-карт! Чого ще бажати власникам двох телефонів, які замислюються про одне?

На жаль, і вищезгадані смартфони не позбавлені недоліків. Основними з них є дещо менше, ніж у звичайних, час роботи на одному заряді батареї і наявність деяких програмних «косяків». Втім, все це виправляється.

Сама поява брендових смартфонів з підтримкою 2SC вже говорить про те, що розробники взялися за справу серйозно. Згодом 2SC смартфони і телефони стануть такими ж надійними, як і звичайні односімочні.

І наявність у людини двох телефонів буде настільки ж дивною, як і наявність одного років п'ятнадцять тому ...
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!