Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Янукович ліквідував Житомирський апеляційний господарський суд
 
13-08-2010, 13:47  Влада

Янукович ліквідував Житомирський апеляційний господарський суд

 
Президент Віктор Янукович ліквідував Житомирський, Запорізький, Луганський та Київський міжобласний апеляційні господарські суди.

Янукович ліквідував Житомирський апеляційний господарський судВідповідний указ від 12 серпня, розміщений на сайті президента.

Цим же указом створено Рівненський апеляційний госпсуд, а облдержадміністрації доручено забезпечити його службовим приміщенням.

В результаті загальне число апеляційних господарських судів скорочено з 11 до 8.

Згідно з указом тепер до територіальної юрисдикції Київського апеляційного госпсуду добавлена Київська та Черкаська області, Харківського суду - Полтавська, Донецького суду - Луганська та Запорізька області.

Рівненський апеляційний господарський суд буде розглядати справи п'яти областей: Вінницької, Волинської, Житомирської, Хмельницької та Рівненської самої.

Указом затверджено мережу госпсудів, в яку крім апеляційних входять також Вищий госпсуд і 26 судів областей, Криму, Києва та Севастополя.

За матеріалами «Українська правда»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!