Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі всі гострі проблеми міста спочатку отримають «паспорти», а потім їх вирішуватимуть
 
13-01-2011, 22:55  Влада

У Житомирі всі гострі проблеми міста спочатку отримають «паспорти», а потім їх вирішуватимуть

 
Житомирська міська рада має намір провести паспортизацію проблем міста.

У Житомирі всі гострі проблеми міста спочатку отримають «паспорти», а потім їх вирішуватимутьПро це журналістам сказала секретар Житомирської міськради Наталія Леонченко.

- Спільно з депутатами та виконавчими органами ми працюємо над паспортизацією виборчих округів. Паспорт округу - це абсолютний опис умов проживання, інфраструктури і «хворих моментів» і проблем, які існують у цьому окрузі. У цьому нам істотно допомагають депутати-мажоритарники, оскільки вони ще за період виборчої кампанії вивчили проблеми і знають місто. Ми також прислухаємося до думки виконкому, оскільки комунальна сфера - це питання виконавчого комітету Житомирської міськради. Я сподіваюся, що після проведення паспортизації ті проблеми, які стоять перед городянами і вимагають негайного рішення, увійдуть до програми соціально-економічного розвитку, під яку ми будемо залучати кошти, - сказала Леонченко.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!