Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Мер Житомира зайнявся пошуком тролейбусів куплених 3 роки тому. Один вже знайшов
 
21-02-2011, 14:06  Влада

Мер Житомира зайнявся пошуком тролейбусів куплених 3 роки тому. Один вже знайшов

 
Мер Житомира Володимир Дебой намагається знайти вирішення питання про повернення до Житомира чотирьох нових тролейбусів, куплених ще три роки тому.

Мер Житомира зайнявся пошуком тролейбусів куплених 3 роки тому. Один вже знайшовДоговір на закупівлю цих тролейбусів, на суму понад 2 мільйони 337 тисяч гривень, було укладено ще в кінці 2008 року. Угода була підписана через посередника між Львівським заводом комунального транспорту та замовниками.

До цих цього транспорту в місті немає.

- Сьогодні ми серйозно працюємо над тим, щоб все ж таки отримати нові тролейбуси, принаймні, 100% домовленість є про один тролейбус. Три роки тому було проплачено за ці тролейбуси. За моїм дорученням була робоча поїздка до Львова, і в ході зустрічі досягнуто домовленості, що найближчим часом ми отримаємо тролейбус і укладемо угоду про подальшу співпрацю. - Зазначає Володимир Дебой.

Також, на найближчій сесії Житомирської міської ради (3 березня) депутати планують розглянути питання виділення коштів на розрахунок за 5 трамваїв, куплених у Вінниці.

- Ми привезли 5 трамваїв, відремонтованих, чеських, і вони сьогодні знаходяться в ТТУ. Нам необхідно виділити кошти на розрахунок за ці трамваї, і відповідно вони будуть працювати на житомирських вулицях. Але найголовніше, що нам повірили і пішли назустріч, тому що на ці трамваї було достатньо покупців з інших міст, які готові були оплатити їх одномоментно.
Також у Житомира існує домовленість з Київською міською держадміністрацією на придбання у столиці 40 тролейбусів випуску 2000 - 2002 років.
За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!