Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Рижук: всі землі навколо Житомира скуплені!
 
8-04-2011, 23:08  Влада

Рижук: всі землі навколо Житомира скуплені!

 
8 квітня Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк перебував з робочою поїздкою у Житомирській області.

Рижук: всі землі навколо Житомира скуплені!У рамках поїздки міністр взяв участь у розширеній обласній нараді «Перспективи розвитку агропромислового комплексу Житомирської області, проблеми земельних відносин та шляхи їх вирішення», а після наради міністр Присяжнюк, губернатор Житомирської області Сергій Рижук та голова облради Йосип Запаловський відповіли на питання журналістів.

Відповідаючи на питання про можливість скупки землі, міністр Микола Присяжнюк зазначив, що не бачить підстав для ажіотажу, оскільки, за даними міністерства, тільки 15% населення готові продати землю.

Губернатор Житомирської області Сергій Рижук повідомив, що йому точно відомо, що землі навколо Житомира вже давно скуплені. Він апелював до СБУ та прокуратури, мовляв, куди дивляться силовики?

Создайте свой бизнес в интернете, не дорогая оренда интернет магазина на нашем сайте. И Вы можете иметь доходы.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!