Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Мама підлітка, який «показав» голий зад міліціонерові, спростувала всі звинувачення
 
17-11-2010, 12:29  Випадки

Мама підлітка, який «показав» голий зад міліціонерові, спростувала всі звинувачення

 
Мама підлітка, який на рок-фестивалі в Житомирі нібито показав свій голий зад співробітникові міліції, спростовує версію міліції про хуліганство.
Мама підлітка, який «показав» голий зад міліціонерові, спростувала всі звинуваченняІрина Вікторівна розповіла «Журналу Житомира», свою версію подій.

31 липня 2010 в парку ім. Гагаріна (Ракушка) відбувся рок-фестиваль. За порядком стежив наряд міліції.

Правозахисникам не сподобалося, як деякі з хлопців танцюють і зробили дітям зауваження. Стояла спека, і наш «Невихований підліток» покинув "Ракушку", вийшов попити води. Тут до нього підходить один із правозахисників, і вимагає пройти з ним. Хлопець, нічого не підозрюючи, і не відчуваючи за собою ніякої провини підійшов. Коли йому запропонували сісти і проїхати до міліції, він почав пручатися, говорив, що він ні в чому не винен.

Його «заломили» і повезли в опорний пункт, який знаходиться по вул. Бердичівській. Спочатку підлітка звинуватили в образливому ставленні до міліції, нібито підліток образив міліціонерів, назвавши їх «козлами». Потім, правда, народилася інша версія - оголив сідниці. Навіть знайшли свідків, не зовсім благополучну сім'ю, які живуть неподалік від «Ракушки».

У опорному пункті хулігана трошки «повиховували», і змусили писати: «я люблю міліцію».

Затримання відбулося в 15-00, а повідомили батькам у 16-00 (за законом повинні повідомити при затриманні, тому що затриманий - неповнолітній). Всі подальші події описані в заяві прокурору м. Житомира. Всі розслідування побудовані на фальсифікаціях та брехні. Крім того, сьогодні на батьків та дитину виявляється тиск, надходять дзвінки з погрозами (немає доказів, зважаючи на відсутність диктофона).

17 листопада 2010р. відбудеться суд, зустрічну заяву було надано. Родичі мають намір йти до логічного завершення справи і довести невинність підлітка.

У затриманні та знешкодженні хулігана брали участь працівники Королівського райвідділу, оперуповноважений СКР лейтенант міліції Козлюк Д. Й, дільничний інспектор СДІМ лейтенант міліції Ільченко Д. О. і помічники дільничних інспекторів сержант міліції Ковальчук І. М., молодший сержант міліції Євса О. І.

Копії документів:
Заява Прокурору м. Житомира
Карта виїзду швидкої медичної допомоги.
Довідка з Житомирської міської станції швидкої мед. допомоги
Епікріз з Житомирської обласної дитячої лікарні
Виховні методи «Я люблю міліцію»


Мама підлітка, який «показав» голий зад міліціонерові, спростувала всі звинуваченняМама підлітка, який «показав» голий зад міліціонерові, спростувала всі звинувачення

Мама підлітка, який «показав» голий зад міліціонерові, спростувала всі звинувачення

Мама підлітка, який «показав» голий зад міліціонерові, спростувала всі звинувачення

Мама підлітка, який «показав» голий зад міліціонерові, спростувала всі звинувачення

Мама підлітка, який «показав» голий зад міліціонерові, спростувала всі звинувачення

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!