Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі злий бультер'єр взяв у заручники мешканців приватного будинку.
 
27-01-2011, 23:43  Випадки

У Житомирі злий бультер'єр взяв у заручники мешканців приватного будинку.

 
У Житомирі у мікрорайоні Мальованка, зла собака взяла в заручники жителів приватного сектора.

У Житомирі злий бультер'єр взяв у заручники мешканців приватного будинку.Вже другий день мешканці будинку в Якубця провулку, 9 / 2 не можуть вийти з будинку на вулицю. Сім'ю Науменко в заручниках тримає злий бультер'єр.

За словами мешканців, вона народила вночі в будці їх собаки кілька цуценят і тепер нападає на всіх, хто заходить у двір. Собака вже розірвала домашнього пса Світлани, і ледь не покусала сина.

Постраждав і сусідський кіт.

Ще вчора жінка дзвонила в МНС, де їй пообіцяли до ранку допомогти. Після обіду, здогадавшись, що рятувальники про неї забули, мешканка зателефонувала знову. Вже другий черговий сказав, що нічим не зможе допомогти, тому що вона проживає в приватному секторі і порадив звернутися до міськвиконкому в службу 15-80.

Там жінці сказали почекати до весни, не забувати годувати собаку. У міській раді Світлані теж не сказали нічого втішного. Те, що вона вранці не вийшла на роботу, а її син не пішов до школи нікого не хвилювало.


Сьогодні ввечері, знайшлася господиня бультер'єра, який протягом двох днів наводив жах на мешканців будинку. Ні служба МНС, ні служба 15-08 так і не змогли допомогти наляканій жінці і дитині.

Господиня собаки спокійно зібрала в пакет цуценят і, посваривши бультер'єра, "врятувала з полону" своїх сусідів.
За матеріалами: 20minut

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!