Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
 
 
У двох райрадах Житомира - Богунській і Королівській - відбулися перші сесії.

У Житомирі райради пішли з-під контролю «регіоналів»
 
У середу 10 листопада о 10 годині ранку розпочнеться перша сесія Житомирської міськради, на якій будуть оголошені офіційні підсумки виборів мера міста Житомира.

0
 
Житомирська міська виборча комісія має намір публічно оголосити результати виборів мера і склад Житомирської міської ради 5 листопада ввечері.

0
 
Кандидат на пост мера міста Житомира, і фактично переможець мерських виборів, Володимир Дебой оприлюднив свою виборчу програму.

Дебой обіцяє ліквідувати ліфтові картки, створити притулок для собак і відремонтувати стадіон
 
Вибори в Житомирі пройшли. Вже ніхто нічого не обіцяє виборцям, влада замовкла й стихає, нібито її взагалі немає. Одні підраховують політичні збитки, інші думають, як гарно "під фанфари" зайняти насиджені попередниками "теплі" чиновницькі крісла. За попередніми підрахунками голосів, приблизно рівну кількість голосів в Житомирську міськраду отримують головні антиподи вітчизняної політики - ПР і БЮТ.

'Демократичні
 
У Житомирі залишилося підрахувати результати на десяти дільницях, і, за попередніми даними, висуванець Партії регіонів Володимир Дебой перемагає діючого мера Житомира Віру Шелудченко з відривом у 2 тис. голосів.

'У
 
У залі засідань Житомирської мерії, працює міська виборча комісія. Там приймають протоколи і бюлетені з виборів до Житомирської обласної ради. Тобто визначається доля представників Житомира в обласній раді.

Житомирський міськвиборчком вже прийняв 70% протоколів
 
Більшість житомирських виборців отримають на голосуванні до семи бюлетенів. А в деяких населених пунктах навіть десять, відзначають в Комітеті виборців України (КВУ).

0
 
За чесністю виборів громадяни будуть слідкувати через інтернет-сервіс "Твіттер". Контрольні зйомки зроблять за допомогою організації "Інтерньюз-Україна". Її представник Андрій Кулаков стверджує: в інтернеті в режимі онлайн можна перешкодити зловживанням, - пише Корреспондент з посиланням на російські Известия.

У Житомирській області за чесністю виборів буде стежити "Твіттер"
 
Сьогодні 27 жовтня останній день, коли можна змінити свої дані в списках виборців та оскаржити неточності. Граничний термін передбачений календарним планом виборчої кампанії.

ЦВК закликає українців перевірити себе в списках виборців
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!