Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирі відбувся всеукраїнський автопробіг «Молодь єднає Україну!»
 
21-08-2010, 18:15  Новости Житомира

У Житомирі відбувся всеукраїнський автопробіг «Молодь єднає Україну!»

 
Учора 20 серпня, Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту організувало в Житомирі Всеукраїнську акцію - автопробіг "Молодь єднає Україну!".

У Житомирі відбувся всеукраїнський автопробіг «Молодь єднає Україну!»Як повідомив один з організаторів акції Віктор Чупров, метою заходу є, зокрема, залучення молоді до святкування 19-ї річниці Незалежності України та консолідація молодіжних громадських організацій навколо цієї історичної події.

Автопробіг під гаслом "Молодь єднає Україну!" стартував одночасно у всіх регіонах України, крім Житомира, о 12:00.

У Житомирі стартував автопробіг о 18:50. Маршрут почався від Монументу Слави і пройшов по головних вулицях міста. В автопробігу було задіяно 8 автомобілів Житомирської обласної громадської організації «Дозор».

В автопробігу в столиці було задіяно близько 30 машин. Серед них: автомобілі Союзу молоді регіонів України, Республіканської Християнської молоді, Соціалістичного конгресу молоді, Української ліги молодих підприємців та "Європейської інтеграції" і т.д.

За матеріалами «Журнал Житомира».

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!