Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Віталій Француз: Жодне приватне мисливське господарство не отримає угіддя, доки не вирішиться питання із обласною організацією УТМР
 
16-10-2009, 16:41  Новости Житомира

Віталій Француз: Жодне приватне мисливське господарство не отримає угіддя, доки не вирішиться питання із обласною організацією УТМР

 
'Віталій

14 жовтня голова обласної ради Віталій Француз зустрівся із мисливцями, які прийшли під стіни адмінбудинку ради та ОДА вимагати, на їхню думку, справедливості. А саме: за словами голови Житомирського обласної організації УТМР Павла Лайчука, вони прийшли вимагати від влади продовження строків терміну користування мисливськими угіддями. Загальна площа їх становить 1млн. 470тис. га., що складає майже 70% від усіх мисливських угідь області. Саме тому Антимонопольний комітет попередив і обласну владу, і обласний УТМР, що згідно з діючим законодавством товариство може займати не більше 35% території усіх мисливських угідь області.
Більше 30 мисливців зібрались у прес-центрі, де майже 4 години тривали переговори із головою ради, заступником голови обласної державної адміністрації Миколою Дейсаном, начальником державного управління охорони навколишнього середовища в Житомирській області Сергієм Гринчуком, заступником начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства з питань мисливського господарства Юрієм Захожим.
Звичайно, цієї проблеми можна було б уникнути, якби районні УТМР зареєструвались як юридичні особи, подали потрібні документи, після чого отримали погодження, а тоді їхні питання винесли б на сесію обласної ради. Саме таким шляхом пішли мисливці Ємільчинського району. На 21 сесії обласної ради депутати проголосували за рішення надати у користування Ємільчинській районній організації УТМР мисливські угіддя загальною площею 102336,71 га.
Виходить, що саме через бездіяльність керівництва обласної організації УТМР мисливці прийшли з плакатами під стіни обласної ради шукати «винних».
Після тривалої розмови було вирішено створити ініціативну групу у складі 5 чоловік, яка буде займатися питанням підготовки документів, вирішенням проблемних питань.
Також кожна районна організація яка вирішила отримати статус юридичної особи та обласна організація УТМР повинні зібрати документи, отримати погодження державного управління охорони навколишнього середовища в Житомирській області, обласної державної адміністрації та подання Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, щоб врешті решт подати їх на розгляд сесії. Віталій Йосипович проінформував, що чергова 22 сесія облради відбудеться у першій половині листопада, тому є ще час оформитись та зібрати всі потрібні погодження.
«Я особисто буду звертатись до керівників усіх фракцій обласної ради, керівників усіх комісій із проханням не розглядати і не голосувати за надання мисливських угідь приватним мисливським господарствам, навіть якщо у них будуть всі погодження, поки не вирішиться питання із УТМР», - пообіцяв Віталій Француз.

Прес-служба обласної ради

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!