Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Установка пам'ятника «Язик до Києва доведе» в центрі Житомира під питанням
 
16-08-2012, 13:48  Новости Житомира

Установка пам'ятника «Язик до Києва доведе» в центрі Житомира під питанням

 
15 липня, на засіданні міськвиконкому, мер Володимир Дебой висловив недоцільність встановлювати пам'ятник «Язик до Києва доведе» на площі Соборній поряд з фонтаном, як це пропонується в проекті рішення міськвиконкому, про який ми повідомляли раніше.

Установка пам'ятника «Язик до Києва доведе» в центрі Житомира під питаннямМер назвав декілька причин, через які не варто ставити пам'ятник у цьому місці. Найголовніша - Дебой боїться за його збереження. Також він заявив, що це місце занадто серйозне для такого «легкого гумористичного пам'ятника».

До того ж композиція: коли на початку скверу буде «язик», в кінці пам'ятник указу президії Верховної Ради СРСР про нагородження міста Житомира орденом трудового червоного прапора - а між ними фонтан і клумби - виглядає не зовсім нормально.

Також Дебой згадав, що в колишні часи на Соборній площі була каплиця близько до цього місця і гумористичний пам'ятник з неіснуючою каплицею не в'яжеться.

Галина Семенець, перший заступник Дебоя пояснила меру, що місце було вибрано виходячи з підсумків опитування на офіційному сайті міської ради, в якому найбільше голосів набрав саме цей варіант. І навіть у варіант «Ваш варіант» житомиряни писали, щоб пам'ятник поставили саме тут.

За словами Семенець, також житомиряни пропонували встановити пам'ятник на клумбі, недалеко від «Шульца», але враховуючи, що до пам'ятника потрібно зробити похід, під'їзд і можливість сфотографуватися або посидіти біля нього - то було вирішено не звужувати зелену зону, не трощити освітлення і рекламні носії, які там є, а розмістити його в доступному місці біля фонтану.
- По друге саме по осьовій - напрямок з центру міста на вулицю Київську і виїзд з Київською - це найзручніше місце для розміщення такої фігури з такою назвою. А по-третє, підрозділи Богунського і Королівського управлінь МВС підтвердили, що саме це місце є найбільш контрольованим ними в Житомирі.

Володимир Дебой запропонував встановити пам'ятник перед ТРЦ «Глобал UA» або зовсім за ним, в районі автостанції «тому що там повинні маршрутки на Київ їздити».

В результаті суперечок між членам міськвиконкому було прийнято рішення відкласти проект рішення «Про погодження розміщення витвори ковальського мистецтва «Язик до Києва доведе» на площі Соборній у м. Житомирі» на 3 дні для доопрацювання. За цей час мер хоче особисто проїхатися по запропонованим та іншим місцям-варіантами і подивитися, де краще встановити пам'ятник.
Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!