Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Кістки і нирки страждають від насіння соняшника.
 
17-06-2010, 08:22  Суспільство

Кістки і нирки страждають від насіння соняшника.

 
Кістки і нирки страждають від насіння соняшника.0Через кадмій, що накопичується в зернах.Під приціл експертів центру незалежних споживчих експертиз «Тест» на цей раз потрапили насіння соняшника. Його любителів доведеться засмутити - у всіх взятих на дослідження зразках визначили перевищення допустимої концентрації важкого металу кадмію. У деяких випадках кількість кадмію перевищував норму в 6 разів. Вчені вважають, що таку ситуацію може викликати повсюдне і неконтрольоване використання фосфатних добрив при вирощуванні соняшнику. До речі, саме рослина також дуже добре витягає цей метал з ґрунту.

0Людина, яка постійно лузає таке насіння, може «наїсти» захворювання нирок і нервової системи. Наступною мішенню можуть стати кістки людини. Адже кадмій порушує мінералізацію кісток. До того ж, він перешкоджає нормальному виробленню вітаміну D, що також не приносить здоров'я кісткам людини.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!