Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » 20 червня в Житомирі відзначать Всесвітній День Біженців.
 
18-06-2010, 13:29  Суспільство20 червня в Житомирі відзначать Всесвітній День Біженців.
 


20 червня в Житомирі відзначать Всесвітній День Біженців.


20 червня в Житомирі відзначать Всесвітній День Біженців.Новостворена житомирська група «Міжнародної Амністії» разом з дружніми організаціями 20 червня влаштовує флеш-моб, яким відобразить нинішню патову ситуацію в роботі української державної системи надання притулку та захисту біженців.

Про це повідомляє Ірина Тютюнник, керівник житомирської групи Міжнародної Амністії.

20 червня, у Всесвітній день біженців, активісти в усьому світі привертають увагу громадськості і компетентних державних органів до проблем шукачів притулку.

В Україні з цим ситуація відрізняється особливою абсурдністю. Тут існує цілий ряд проблем, пов'язаних з наданням притулку тим, хто його потребує: від корупції та необ'єктивності міграційної служби до відсутності діючого центрального органу, який має приймати рішення про надання або відмову у наданні притулку.

0У 2009 році уряд України створив Державну міграційну службу та зупинила діяльність Державного комітету національностей та релігій, який до цього часу і був тим самим центральним органом у питаннях міграції. Однак Президент своїм указом призупинив положення про створення Державної міграційної служби.

Таким чином, до цих пір не працює жодна з цих інстанцій, а значить, нікому приймати рішення про надання або відмову у наданні притулку.

Телефон для довідок: (067) 377-51-64
Сайт: www.amnesty-zt.org.ua
E-mail: info@amnesty-zt.org.ua

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!