Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Житомир відзначив Всесвітній день туризму
 
27-09-2010, 22:02  Культура

Житомир відзначив Всесвітній день туризму

 
Житомир став єдиним містом в Україні, яке зважилося відзначити Всесвітній день туризму.

Житомир відзначив Всесвітній день туризмуВ місті, на вулиці Михайлівській і на площі Корольова, відбулася виставка-ярмарок «Житомирщина туристична 2010».

Метою ярмарку була популяризація туристичного потенціалу Житомирської області. Так само місцеві влади вирішили стимулювати розвиток внутрішнього і в'їзного туризму, виховання у молоді патріотизму і любові до рідної землі.

Свій туристичний і рекреаційний потенціали представили райони та міста Житомирській області. Крім того, можливості відпочинку місцевим жителям і гостям міста продемонстрували провідні туристичні підприємства області та Житомира.

На виставці працювало «Містечко майстрів», де відвідувачів розважали лауреати і відомі виконавці бардівської пісні. А для любителя активного туризму були організовані пригодницькі ігри «Квест» і «Велоквест.

Також, вчора всі музеї Житомира приймали відвідувачів безкоштовно, оглядову екскурсію запропонував Ботанічний сад національного агроекологічного університету, по місту курсував безкоштовний екскурсійний "Старий трамвай".
За матеріалами «Журнал Житомира»...

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!