Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » На «Житомирські ласощі» збори акціонерів проходили під охороною міліції та приватної охоронної фірми.
 
23-06-2010, 15:16  Суспільство

На «Житомирські ласощі» збори акціонерів проходили під охороною міліції та приватної охоронної фірми.

 


На «Житомирські ласощі» збори акціонерів проходили під охороною міліції та приватної охоронної фірми.


На «Житомирські ласощі» збори акціонерів проходили під охороною міліції та приватної охоронної фірми.На підприємстві "Житомирські ласощі» 23 червня мали відбутися збори акціонерів. З ранку біля прохідної на території заводу - співробітники приватної охорони в чорному. З вулиці Щорса до воріт з території заводу хтось приставив дерев'яні піддони з натяком, що в'їзд будь-якого транспорту заборонено.

На «Житомирські ласощі» збори акціонерів проходили під охороною міліції та приватної охоронної фірми.


Зверху на огорожі з недавніх часів з'явився колючий дріт.

На протилежному боці вулиці - ряд машин з непростими пасажирами, які час від часу то фотографували, то знімали на відео все, що відбувається біля прохідної.

Журналістів кількох видань на територію заводу не пустила все та ж охоронна фірма (мовляв, немає у списках), як втім спочатку не пропускала і головного акціонера, по суті справи власника підприємства Юрія Лещинського, який приїхав на збори.

На «Житомирські ласощі» збори акціонерів проходили під охороною міліції та приватної охоронної фірми.Втім, непорозуміння з Лещинським скоро вирішилося благополучно і збори почало роботу. Близько першої години дня збори акціонерів закінчилися, люди, що виходили із зборів обурювалися охороною і говорили, що близько десятка акціонерів, що прийшли за десять хвилин до початку зборів, так і не потрапили в зал, їх вже не пустили ...

На «Житомирські ласощі» збори акціонерів проходили під охороною міліції та приватної охоронної фірми.За матеріалами «Житомир info»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!