Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Юрій Лещинський: «Житомирські ласощі» підтримували одну з політичних сил. Через це і вийшли проблеми.
 
24-06-2010, 09:58  Суспільство

Юрій Лещинський: «Житомирські ласощі» підтримували одну з політичних сил. Через це і вийшли проблеми.

 
Юрій Лещинський: «Житомирські ласощі» підтримували одну з політичних сил. Через це і вийшли проблеми.Юрій Лещинський: «Житомирські ласощі» підтримували одну з політичних сил. Через це і вийшли проблеми.Голова наглядової ради кондитерської фабрики «Житомирські ласощі» Юрій Лещинський після проведення зборів акціонерів, запланованого на 23 червня прокоментував ситуацію, яка склалася на підприємстві:

«Збори - це вийшло« monkey-шоу »(шоу мавп). Моя компанія, я є основним акціонером, тягне підприємство з 1999 року. Коли фабрика вмирала, ми її фінансували, ми закуповували сировину, ми її вивели на одне з самих перспективних підприємств України. Я живу в Америці, займаюся бізнесом в Росії, на Україні та Америці За законами Америки, (є припис уряду) нам як іноземним інвесторам не рекомендується брати участь у політичному житті будь-якої країни, де ми маємо свої активи. В даному випадку було грубе порушення. Людина, яка була представником інвестора в якихось особистих цілях для того, очевидно, щоб потрапити наверх, всю фабрику підвела під те, що вона підтримувала одну з політичних сил. Через це і вийшли проблеми ... Крім того, були грубі порушення в менеджменті.

Коли ми прийшли сьогодні на підприємство, нас спочатку не пускали, потім стали перевіряти мало чи не розмір взуття, а мене знає вся фабрика ... Не хотіли пускати ... Заявляю, що ніякого рейдерства тут немає, все придумано, витрачаються величезні гроші, які замість того, щоб платити дивіденди, йдуть невідомо куди. Ми цю справу призупинимо, вийдемо в легальну зону роботи. Люди які допустили порушення, будуть покарані. Буде змінена частина менеджменту.

Сподіваюся, що підприємство буде працювати і люди спокійно будуть заробляти гроші.

Юрій Лещинський: «Житомирські ласощі» підтримували одну з політичних сил. Через це і вийшли проблеми.Збори пройшли, однак не вирішили всі питання щодо порядку денного, оскільки доповнення були зроблені не достатньо легально, доповнення потрібно було надіслати основним інвесторам. Ніхто з акціонерів їх не отримував ».

Лещинський також повідомив журналістам, що не знає, де знаходиться директор підприємства Гамов.

«Я поняття не маю, де він знаходиться, перед моєю поїздкою я розмовляв з ним по скайпу, йому зробили дуже серйозну операцію».

Юрій Лещинський має намір знаходиться в Україні до закінчення вирішення всіх проблем, що виникли:

«Я повинен з»ясувати конкретно, хто був на боці підприємства, хто дійсно захищав інтереси підприємства. Я буду знаходиться в Україні, а проблеми в правоохоронних структурах швидко не вирішуються ... »

За матеріалами Житомир info.


За матеріалами Житомир info.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!