Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » «Житомирські ласощі» припиняють своє існування
 
26-11-2010, 14:32  Суспільство

«Житомирські ласощі» припиняють своє існування

 
Сьогодні, 26 листопада, стало відомо про рішення акціонерів великого виробника кондитерської продукції компанії "Житомирські ласощі" піти на злиття з ТОВ "Будстайл-ХХІ".

«Житомирські ласощі» припиняють своє існуванняРішення про це було прийнято на позачергових зборах акціонерів 20 листопада.

"Прийнято рішення про припинення ЗАТ" Житомирські ласощі "шляхом злиття з ТОВ" Будстайл-ХХІ "створенням товариства з додатковою відповідальністю", - говориться в повідомленні "Житомирських ласощів".

Претензії кредиторів приймаються протягом 2 місяців.

У повідомленні немає інформації про компанію "Будстайл-ХХІ".

Як вже повідомлялося, у вересні компанія Delta Capital SA (Швейцарія), що володіє 95,07% акцій ЗАТ "Житомирські ласощі", попросила з'їзд суддів запобігти неправомірним діям з боку представників української судової влади щодо компанії.

У травні депутати Житомирської обласної ради зверталися з проханням до президента Віктора Януковича і генерального прокурора Олександра Медведька взяти під особистий контроль хід розслідування і перевірку правоохоронними органами фінансової діяльності "Житомирських ласощів".

У 2009 році "Житомирські ласощі" збільшили виробництво кондитерської продукції на 4,6%, або 2,6 тис. тон до 59 тис. тон у порівнянні з 2008 роком.

ЗАТ "Житомирські ласощі" працює на ринку з 1944 року.

В асортименті підприємства понад 200 найменувань продукції, основні групи - шоколадні цукерки, вафлі та ірис.
За матеріалами «Журнал Житомира»

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!