Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Жителі Житомира вважають заборону продажу алкоголю в нічний час, кращим способом боротьби з пияцтвом
 
22-10-2010, 13:06  Суспільство

Жителі Житомира вважають заборону продажу алкоголю в нічний час, кращим способом боротьби з пияцтвом

 
У Львові, Ужгороді і Івано-Франківську вже заборонили продаж алкогольних і слабоалкогольних напоїв у всіх роздрібних точках за винятком закладів громадського харчування. Там алкоголь не продаватимуть з 22 години вечора до 8 годин ранку. Крім того, кілька міст України теж планують заборонити продаж «міцних» напоїв (Миколаїв, Суми, Луганськ, Київ та інші).

Жителі Житомира вважають заборону продажу алкоголю в нічний час, кращим способом боротьби з пияцтвомЯк показало опитування, більшість жителів Житомира, вважають, що заборона потрібна, оскільки молодь спивається, а це вбереже їх від вживання спиртного (так вважає 37% відповіли, 226 осіб). Інші вважають, що кращим способом буде введення виправних робіт на 15 діб, як це було в радянські часи (18,2%, 114 чоловік).

Також багато хто впевнений, що алкоголь потрібно продавати лише по талонах або за паспортом (14%, 90 осіб).
Чи буде ця заборона дієвою - невідомо. У Львові, не дивлячись на заборону, підприємці продовжують продавати алкоголь у нічний час.

За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!