Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » В уряді пропонують піти далі Житомирської облради й обмежити продаж алкоголю та тютюну
 
7-10-2009, 19:14  Бізнес

В уряді пропонують піти далі Житомирської облради й обмежити продаж алкоголю та тютюну

 
'В

Нагадаємо, нещодавно на Житомирщині обговорювалой щойноприняте рішення ХХІ сесії Житомирської обласної ради V скликання від 9.09.2009 «Про заборону продажу пива дітям віком до 18 років». В уряді пропонують піти далі й обмежити продаж алкоголю та тютюну.

Урядовий комітет з гуманітарних питань схвалив законопроект щодо посилення контролю продажу алкоголю та тютюну.

Таке рішення було ухвалено під час засідання комітету під головуванням віце-прем‘єра Івана Васюника, повідомляє його прес-служба.

"Новим законопроектом розширюється перелік місць, в яких буде заборонено продавати та вживати згадану продукцію", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, забороняється споживати алкогольні напої та тютюнові вироби, за винятком спеціально відведених місць, на зупинках громадського транспорту, у підземних переходах та торговельно-розважальних комплексах, на дитячих та спортивних майданчиках.

Водночас пропонується обмежити продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів на території парків, місць відпочинку та проведення масових заходів, на пляжах і зупинках громадського транспорту, крім спеціально відведених для цього місць.

"Насправді, це нагальна зміна в цей закон. Ви подивіться, в що перетворилися наші парки, місця громадського відпочинку. Це треба було зробити раніше", - зауважив віце-прем‘єр.

Цим же законом пропонується накласти обмеження на рекламу пива. Очікується, що проект буде схвалений урядом, зазначила прес-служба.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!