Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » Переваги дистанційного навчання
 
11-03-2012, 05:45  СуспільствоПереваги дистанційного навчання
 
В наш час, досить популярним стало дистанційне навчання. Через певні обставини, не всі люди, закінчивши школу, мають змогу навчатися у ВУЗах, саме для них стає в нагоді центр дистанционного обучения.

'ПеревагиПерш за все, давайте домовимося, що ми обговорюємо по-новому організовану форму заочного навчання. Це заочні курси, а заочне навчання завжди будувалося за такою методикою:

- Студенту визначають терміни проходження курсу;
- Пересилається навчальний план, методичні посібники
і завдання для самостійного виконання;
- Студент виконує контрольні завдання і, в кінці навчання,
здає кваліфікаційну роботу або іспит.

Дистанційне навчання - це заочне навчання, плюс спілкування з викладачем через Інтернет. У процесі навчання ви отримуєте навчальні матеріали та завдання на свій комп'ютер, виконуєте тести і контрольні роботи і відправляєте їх викладачеві. Ви знаєте свого викладача і методиста, можете задавати їм питання і своєчасно отримуєте на них відповіді.

Ви скажете, що для того, щоб щось вивчити, є книги. Все вірно. Але далеко не всі люди здатні працювати з книгою. Вивчення будь-якого предмета пов'язане з "виходом за межі предмета". Часто, при самостійному вивченні, виникають питання, на які в книзі відповідей не знайти.

Не можна просто сісти за комп'ютер і почати верстку книги, створення програми або Інтернет сторінки. Не можна просто сісти за комп'ютер і почати торгувати на електронній біржі або відкрити свій електронний офіс. Будь-яке з таких починань звучить заманливо і обіцяє значний успіх, але спочатку доведеться вчитися.

Кваліфіковані фахівці в області інформаційних технологій все ще залишаються дефіцитом. За оцінками журналу "STUDY IN" (вересень 2001 р.) названі п'ять найбільш перспективних професій початку XXI століття:

• Системний аналітик
• Інженер-комп'ютерник
• Менеджер в області інженерних наук
• Фахівець в області фінансових сервісів
• Менеджер з маркетингу та реклами.

Для досягнення значних успіхів у багатьох сучасних професіях і комерційних починаннях обов'язковими стають навички роботи на комп'ютері.

Комп'ютерні спеціальності вимагають постійного оновлення знань, що використовуються в роботі програмні пакети застарівають, змінюються методики роботи, не стоїть на місці і розвиток техніки. І якщо Ви пов'язали своє життя, свою професійну діяльність з комп'ютерами, Вам доведеться вчитися.

Найкращий варіант - займатися під керівництвом професійного інструктора в якомусь навчальному центрі. Досвідчений педагог - практик оптимально побудує для Вас план занять, відповість на питання, орієнтуючись на Ваш базовий рівень знань.

Ідилічна картина, але Ви вже працює або навчаєтесь, Ваш день зайнятий і розписаний по годинах, а навчання на курсах Ви можете приділити лише частину свого вільного часу. Тоді на допомогу дять центри дистанційного навчання.
Зрозуміло, для роботи з необхідним програмним забезпеченням Вам будуть потрібні базові знання. Отримати їх за короткий термін, в оптимальному для Вас ритмі навчання, допоможуть фахівці навчального центру.

Для успішного проходження деяких курсів, перш ніж почати навчання, Ви пройдете тестування, мета якого перевірити Ваші знання з різних тем і виключити з програми ті з них, які Ви освоїли раніше. Набір тестів і контрольних завдань допоможе Вам слідкувати за засвоєнням нового матеріалу.

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!