Часті розкопки на вулицях міста Бердичева стали вже звичним явищем. Не проходить і тижня, як тут обов’язково десь щось прориває або ламається.
На місце події відразу ж підганяють техніку, довбуть нещодавно покладений асфальт, викопують величезні ями, після чого починають думати: а чому ми тут копали, якщо прорив в іншому місці?
Згортають роботу і переїжджають копати в інше місце, знову псуючи казенний асфальт і залишаючи після себе величезні ями та котловани.
Іноді створюється враження, що дирекція водоканалу використовує свою техніку і робітників для пошуку нафти або якихось древніх поховань під дорогами цього міста.
Для надання депутатами та керівництвом Житомирської обласної ради матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам в обласному бюджеті передбачені 769 тисяч гривень.
100 тисяч гривень має право розподілити у вигляді матеріальної допомоги голова Житомирської обласної ради Віталій Француз.
15 тисяч гривень – перший заступник голови Житомирської обласної ради Петро Рудницький.
10 тисяч гривень – заступник голови Житомирської обласної ради Андрій Дяченко.
644 000 в бюджеті області передбачено для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим депутатами (по 7 тисяч гривень кожен).
Як повідомлялось раніше, сесія Житомирської обласної ради 11 травня прийняла обласний бюджет, який цього року склав 1,8 мільярдів гривень.
Наприкінці травня в загальноосвітніх навчальних закладах розпочнуться літні канікули.
У період літнього відпочинку більшість дітей буде проводити час на дитячих майданчиках і вулицях населених пунктів.
Працівники Державної автомобільної інспекції Житомирської області звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням бути уважними та обережними при керуванні автомобілем, не забувати, що на вулицях є діти.
Про це повідомило УДАІ УМВС України в Житомирській області.
Дотримуйтесь Правила дорожнього руху, не перевищуйте швидкість, адже за цим стоїть чиєсь життя. Давайте разом дбати про наших дітей.
Спеціалісти з нерухомості намагаються з’ясувати, що утримує вартість квартир і будинків від різкого обвалу і коли настане найкращий час для купівлі житла. За підрахунками професіоналів за останні три роки ціни в Києві на вторинний квадратний метр у середньому просіли на 51%.
У регіонах спостерігається ще більше падіння: 54% - у Харкові, Дніпропетровську та Донецьку і 53% - у Львові та Одесі. Втім, так відчутно ціни знизилися лише в доларах, в національній валюті вони зменшилися всього на 14-15%. Це дуже невеликий спад, з огляду на стан іпотеки.
Адже до кризи в кредит купували до 70% будинків і квартир. У розпал кризи лише близько десяти українських банків ризикнули відновити іпотеку. Щоправда, умови отримання грошей за цими програмами драконівські: 30-50% річних, термін 3-5 років і початковий внесок у розмірі половини вартості застави. При цьому потенційний позичальник повинен отримувати високу офіційну зарплату.
Кінець кредитного раю – головна причина того, що черг за квадратами, що подешевшали, не спостерігається. За даними Мін’юсту, в минулому році українці купили майже на 30% менше будинків і квартир, ніж роком раніше. А коли ж і за яких умов кількість угод на ринку нерухомості почне зростати?