Меню навігації
Календар новин
Популярні статті
Архів новин
Наше опитування
•  » » У Житомирській області порушено 7 кримінальних справ, пов'язаних з легалізацією тіньових доходів
 
31-08-2010, 19:07  Економіка

У Житомирській області порушено 7 кримінальних справ, пов'язаних з легалізацією тіньових доходів

 
У результаті проведення заходів, спрямованих на викриття фактів легалізації злочинно отриманих коштів, працівниками управління боротьби з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом, Державної податкової адміністрації в Житомирській області викрито 7 злочинів, по яких порушені кримінальні справи за ст.209 КК України.

У Житомирській області порушено 7 кримінальних справ, пов'язаних з легалізацією тіньових доходівЗагальна сума виявлених легалізованих доходів становить 17,2 млн. грн.

За інформацією управління боротьби з відмиванням доходів, отриманих злочинним шляхом, ДПА в Житомирській області, виявлено 21 фіктивний суб'єкт підприємницької діяльності.

Діяльність одного з них припинена.

Направлено до суду 6 кримінальних справ за ст. 209 КК України.

Для забезпечення відшкодування збитків по кримінальних справах та направлення матеріалів кримінальних справ до суду, проведено комплекс слідчо-оперативних заходів, в результаті яких відшкодовано 1,8 млн. грн. та накладено арешт на майно на суму 71,1 млн. грн.
За матеріалами Житомир.info

Информация
 
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Новини партнерів
Випадковий Анекдот
Відеоблок
•   2009-2014 © Zhitomir City News При копіюванні матеріалів нашого сайту 2012. гіперпосилання на Zhitomir City News. Обов'язкове!